KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14222094
nr 1422 2094
Etsning
Knut Lindberg. Signerad, Stockholmsmotiv, Skutor på Riddarfjärden. Bildmått: 23x22cm, yttermått inklusive ram: 46x38cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:57:12
23/9 15:28:17
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Etsning
Läs mer om Stockholm
nr 1422 2094
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 27 september 2021 |
| 23/9 15:28:17 | 1 | Vinnande bud |
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm